پروژه اداری ونک

Vanak Office Building

پروژه ونک (آرتا رویال بیزینس سنتر) لوکس ترین پروژه تخصصی اداری، با ویژگی های خاص و منحصر به فرد در زمینی به مساحت ۱۰۴۲ متر مربع در منطقه میرداماد حد فاصل خیابان های ولیعصر و آفریقا احداث گردیده است.

آرتا رویال در ۱۳ طبقه شامل ۵ طبقه پارکینگ و ۷ طبقه اداری با بهترین متریال های روز دنیا در زیر بنای حدود ۱۰،۰۰۰ متر مربع با سازه ای فاخر و معماری فوق لوکس با بهترین متریال و تجهیزات اروپایی احداث گردیده است.

آرتا رویال ۱۴ واحد اداری لوکس و فوق لوکس می باشد که از این تعداد ۵ واحد به مساحت ۲۲۰ و ۳۳۰ در طبقات دوم تا ششم، دو واحد اداری به مساحت ۲۲۰ و ۲۹۰ در طبقه اول و یک واحد اداری فوق لوکس در طبقه هفتم به صورت مستقل و تک واحدی (پنت هاوس) ۴۰۰ متر مربع و یک واحد دوبلکس فوق لوکس مدیریتی به مساحت ۷۰۰ متر مربع دارای باغ اختصاصی به مساحت ۴۰۰ متر مربع می باشد، آرتا رویال قریب به ۱۲۰ باب پارکینگ چندین برابر سرانه الزامی شهرداری تامین نموده است. سالن اجتماعات، جهت برگزاری جلسات و مجامع شرکت ها، لابی انتظار فاخر، خزانه به ضریب ایمنی بالا، اختصاص فضایی جهت سلف سرویس و آشپزخانه صنعتی و … همه و همه تنها خلاصه ای از مشخصات آرتا رویال بیزینس سنتر است.

مشخصات پروژه
امکانات پروژه
تصاویر پروژه