پروژه مسکونی لنکران

Lankaran Residential Building

پروژه لنکران یک مجنمع مسکونی یازده واحدی در منطقه پاسداران تهران در زمینی به مساحت ۸۷۵ مترمربع است که در کلاس کیفی فوق لوکس مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند.

این پروژه دارای سه طبقه مشاعات با تمامی امکانات، پنج طبقه مسکونی هرکدام شامل دو واحد، یک طبقه تک واحدی و روف گاردن است.

استفاده از سیستم سازه ای وافل، امکان استفاده از دهانه های بلند سازه ای بدون نیاز به تعبیه ستون های میانی در عرض سازه را فراهم نموده و شرایط ایده آلی را برای طراحی معماری پروژه ایجاد کرده است. صلبیت ذاتی سقف های این سیستم نیز تبادلات صوتی میان طبقات را تا حد صفر کاهش داده است.

استفاده از به روزترین سیستم های تاسیساتی در قسمت های مختلف ساختمان نظیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی، دفع فاضلاب، فیلتر آب استخر و همچنین سیستم اطفای حریق این پروژه آسودگی خاطر ساکنین آتی ساحتمان را فراهم آورده و امنیت آنها را در مواجهه با خطرهای احتمالی آتش سوزی تضمین کرده است.

طراحی معماری توانسته با کمک ویژگی های سازه ای و مکانیک این پروژه تمامی قابلیت های این پروژه را با ذهنی خلاق عملی سازد و تمامی استانداردهای یک طراحی مناسب نظیر تفکیک فضاهای داخلی واحد و ایجاد ارتباط بین فضاهای مختلف را به بهترین شکل برقرار نماید.

این پروژه با داشتن مشاعاتی قوی شامل سالن اجتماعات به مساحت ۱۲۵ مترمربع، لابی اصلی به مساحت ۵۳ مترمربع، استخر، سونا، جیم، فضای سبز کافی در حیاط و روف گاردن و دو دستگاه آسانسور توانسته یک مجتمع مسکونی با بالاترین استانداردهای روز را برای ساکنین آتی خود فراهم سازد.

مشخصات پروژه
امکانات پروژه
تصاویر پروژه